| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V 50HZ 3 φάσεις |
|---|---|
| Κώδικας Hs | 8462219000 |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 4KW |
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί + οθόνη αφής |
| Διάμετρος κύριου άξονα | 70 χιλιοστά |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Σταθμοί κυλίνδρων | 45 Σταθμοί |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Διάμετρος του άξονα | Φ100mm |
| Συνολική ισχύς | 15+15+15+5,5KW |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.81.2mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1005mm |
| Τυλιδοποιούμενο πάχος | 0.3-0.8mm |
|---|---|
| Κωδικός ΕΣ | 8462219000 |
| Στάσεις κυλίνδρων | 10+13 Στάσεις |
| λειτουργική κατάσταση | Κουμπί + οθόνη αφής Panasonic/Delta |
| Διάμετρος κύριου άξονα | 75 χιλιοστά |
| Ειδικότητα | Καινοτόμο σχεδιασμό εξοπλισμού κατεβάσεως |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.450.6mm |
| Δυναμικότητα | 10-15m/min |
| Χρησιμοποιώντας | Υδρορροή |
| Δύναμη κινητήρα | 5.5Kw |
| Ταχύτητα | 15m/min |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 15+15+15+5,5KW |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Βάρος μηχανής | 33600KG |
| Διάμετρος του άξονα | Φ100mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Δύναμη (W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Εγγύηση | 18 μήνας |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Ταχύτητα εργασίας | 210m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι γυμνή, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο με κουτί από χαρτόνι. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |