| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Ονομασία | ζαρωμένος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Μηχανική βάση | Δάσος H |
| Ονομασία | ζαρωμένος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Τέμνουσα ανοχή | ±1mm |
|---|---|
| κωδικοποιητής | OMRON |
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
| Κύλινδροι | 22 Σταθμοί |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τετάρτη | 220V 60HZ 3Φάση (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μηχανική βάση | Δάσος H |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
|---|---|
| κωδικοποιητής | OMRON |
| Ονομασία | ζαρωμένος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15m/min |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
| Κύλινδροι | 12 σταθμοί |
| κωδικοποιητής | OMRON |
| Μέγεθος | 6.5*1.3*1.5m |
|---|---|
| ΤΡΟΠΟΣ ΚΙΝΗΣΗΣ | Κίνηση αλυσίδων |
| Υλικό πάχος | 0.30.6mm |
| Βάρος | 4,5 τόνοι |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/3PHASE/50HZ |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 17 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Χρήση | στέγη |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1000mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | Άνω: 11 σταθμοί ; Κάτω: 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Τύπος | ρόλος διοχετεύσεων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος | 100mm ή προσαρμοσμένος |
| Εξουσία | 5.5+5.5KW |
| Ικανότητα | 10m/min |