| Τύπος | ρόλος διοχετεύσεων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος | 100mm ή προσαρμοσμένος |
| Κόψιμο | Υδραυλικά |
| Δύναμη | 7.5+5.5KW |
| Τύπος | Ridge Roll Cap αποτελούν μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | κορυφογραμμή ΚΑΠ στεγών |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
| Ικανότητας | 1020m/min |
| Δύναμη | 4+4kw |
| Ικανότητας | 18m/min |
|---|---|
| διάρκεια ζωής | 30years |
| Εγγύηση | τεχνικός για ολόκληρη τη ζωή |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Χρήση | στέγη |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| πρώτη ύλη | φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος | ρόλος φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Χρήση | συστήματα φύλλου οροφής |
| Προφίλ | Προσαρμοσμένη |
| κοπή methold | Υδραυλική αποκοπή |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Τέμνουσα ανοχή | ±1mm |
| Κατάλληλο υλικό | PPGI, ΓΠ, αργίλιο |
|---|---|
| πάχος | 0.30.8mm |
| Πλάτος | Cutomized |
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Κεραμίδι που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Τύπος | Downspout αποτελούν μηχανή |
|---|---|
| Υλικό πάχος | 0.30.6mm |
| Διάμετρος | 100 mm |
| Τομή | Κοπή μύγα-πριονιών |
| Δύναμη | 4+4kw |
| Βάρος της μηχανής | 8-9Τ |
|---|---|
| Τύπος υλικού | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Μέγεθος μηχανής | 12.1*1,5*1,6m |
| Δάχος υλικού | 1.53mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18-20 Σταθμοί |
| Κατάλληλο υλικό | PPGI, ΓΠ, αργίλιο |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.8mm |
| Πλάτος | Cutomized |
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | κεραμίδι στεγών που διαμορφώνει τη μηχανή |