| Τύπος οχήματος | Δρόμος αλυσίδας |
|---|---|
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18-20 Σταθμοί |
| μήκος κοπής | Μπορεί να ρυθμιστεί στον πίνακα ελέγχου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος της μηχανής | 8-9Τ |
| Παραγωγή της ταχύτητας (m/min) | 8-10 |
|---|---|
| Υδραυλική δύναμη σταθμών (KW) | 9 |
| Δύναμη μηχανών Uncoiler | 2.2 KW |
| Συνολική δύναμη | 21,2 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Χρώμα | μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματη |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Ταχύτητα εργασίας | 810m/min |
| Χρήση | Κορυφογραμμή στεγών |
|---|---|
| Υλικό | PPGI, ΓΠ |
| Ικανότητας | 24m/min |
| Βάρος | 2.8T |
| Μέγεθος | 8.6*1.35*1.51m |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Χρήση | Κορυφογραμμή στεγών |
|---|---|
| Υλικό | PPGI, ΓΠ |
| Ικανότητας | 24m/min |
| Βάρος | 2.8T |
| Μέγεθος | 8.6*1.35*1.51m |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι γυμνή, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο με κουτί από χαρτόνι. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Υλικό | G550 |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 810m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |