| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30days |
| Όροι πληρωμής | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 σύνολα/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Μεταφορά | Αλυσίδα |
| Τετάρτη | 3Phase 220V 60HZ |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Ονομασία | ζαρωμένος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Κύλινδροι | 12 σταθμοί |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Μεταφορά | Αλυσίδα |
| Μεταφορά | Αλυσίδα |
|---|---|
| κωδικοποιητής | OMRON |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Μηχανική βάση | Δάσος H |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |