| Χρήση | Πάνελ οροφής |
|---|---|
| Πλάτος | 1000mm |
| πάχος | 0.30.8mm |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Πρότυπα | CE |
|---|---|
| Λειτουργία | γέφυρα δύο |
| Ταχύτητα | 8-10μ/λεπτό |
| Εξουσιοδότηση | Ολόκληρη η ζωή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| πάχος από χάλυβα | 0,3-0,6 χλστ |
|---|---|
| Ταχύτητα διαμόρφωσης | 10-15m/min |
| Σταθμοί κυλίνδρων | προσαρμοσμένη |
| Υλικό κυλίνδρου | 45# χάλυβα |
| Τροφοδοτικό | 380V, 50Hz, 3Phase |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Πλάτος | 1000 χιλιοστά |
| Κυλίνδρου | 45 χάλυβας |
| Ικανότητας | 10m/min |
| Χρήση | Στέγη και τοίχος |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 15m/min |
| Δύναμη | 4+4KW |
| Βάρος | 5-6Τ |
| Διάρκεια | 7-8 μέτρα |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Πλάτος | έθιμο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Δύο σε ένας |
| Ικανότητας | 810m/min |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
| Ικανότητας | 10m/min |
| Βάρος | 6t |
| Μήκος | 8m |
| Υλικό | ΓΠ Al PPGI |
|---|---|
| Πλάτος | 1000 χιλιοστά |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Χρήση | πόρτα παραθυρόφυλλων |
| Λειτουργία | αντι αέρας |
| Χρήση | Γκαράζ Πόρτα |
|---|---|
| Λειτουργία | αντι αέρας |
| Πλάτος | 6M |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Ικανότητας | 910m/min |