| Τύπος | Κρύα διαμόρφωση ρόλων |
|---|---|
| μάρκα | HC |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, ο πίνακας ελέγχου συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Χρόνος παράδοσης | 60days μετά από λάβετε τη συμφωνηθείσα κατάθεση. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι γυμνή, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο με κουτί από χαρτόνι. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Έγκριση | ISO |
|---|---|
| Κατάλληλο υλικό | HRB60 ή ισοδύναμο |
| Υλικό πάχος | 0.20.6mm |
| Κύλινδρος | Αρίστης ποιότητας χάλυβας 45# |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Κύλινδρος & άξονας | 45# χάλυβας |
|---|---|
| Διάμετρος του άξονα | Φ66 |
| Υλικό κοπτών | CR12 |
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 2m/min |
| Συνολική δύναμη | 3+3kw |
| Τετάρτη | 380V50HZ/3Φάση |
|---|---|
| Υλικό πάχος | 1,5-3,0 χλστ |
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 2-15m/min |
| Υλικός τύπος | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Δύναμη | 33.6+15KW |
| Δάχος υλικού | 1.2-1.8mm |
|---|---|
| πλάτος υλικού | Προσαρμόσιμες ανάλογα με τις ανάγκες |
| Τύπος υλικού | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Τετάρτη | 380V/50Hz/3Φάση |
| Δύναμη | 11+7.5kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 24KW |
| Πάχος του πιάτου | 11.5mm |
| χρώμα | μπλε |
|---|---|
| τύπος | αυτόματος |
| πλάτος | 4000mm |
| πάχος | 0.130.3mm |
| το μήνα | 20 σύνολα |