| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Ονομασία | ζαρωμένος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Κύλινδροι | 12 σταθμοί |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Μεταφορά | Αλυσίδα |
| Χρώμα | μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Φύλλο υδρορροών βροχής που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Το μήνα | 30SETS |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Τύπος κοπής | υδραυλική κοπή |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/ 3Phase/ 50Hz (προσαρμόσιμο) |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 8-20μ/λεπτό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μεταφορά | Αλυσίδα |
|---|---|
| κωδικοποιητής | OMRON |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Μηχανική βάση | Δάσος H |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
| Τύπος | Τραπεζοειδής ρόλος επιτροπής τοίχων στεγών γεια-πλευρών που διαμορφώνει τη μηχανή για την επιτροπή τ |
|---|---|
| Χρήση | Τείχος |
| Δύναμη μηχανών | 4+4kw |
| Ταχύτητα | 1520m/min |
| εργαζόμενος | 1-2only |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2000 CE |
|---|---|
| Τύπος | βερνικωμένο φύλλο στεγών κεραμιδιών |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Τύπος οχήματος | Κίνηση αλυσίδων |
| Υλικό | Γαλβανισμένος χάλυβας, αλουμίνιο, έγχρωμος χάλυβας, ανοξείδωτος χάλυβας, κ.λπ. |
| τροφοδοσία | 380V/ 3Phase/ 50Hz (προσαρμόσιμο) |
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 8-20μ/λεπτό |
| Τύπος | Πλακάκια αποτελούν μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 4+4kw |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τύπος | Μηχανή διαμόρφωσης ρολού τζαμιού πλακιδίων |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Πλάτος | 1250mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |