| Χρήση | Στέγη |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής | 4m/min |
| Κάλυψη | 1000mm |
| Βάρος μηχανών | 4.5t |
| Αποστολή | 40GP |
| Τύπος | Ridge Roll Cap αποτελούν μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Χρώμα | όπως απαιτείτε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική κοπή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| τύπος | βερνικωμένος ρόλος κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| πλάτος | 1250 |
| πάχος | 0.30.6mm |
| ικανότητα | 2-4m/min |
| Διάσταση | 7.5*1.5*1.2m |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Ψυχρός μηχανή ρολλών |
| Πάχος | 12mm |
| Ικανότητας | 10m/min |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| τύπος | βερνικωμένο φύλλο στεγών κεραμιδιών |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Μετά από τις πωλήσεις | Μηχανικοί διαθέσιμοι στην υπηρεσία στο εξωτερικό |
| Χρήση | στέγη και τοίχος |
|---|---|
| Τύπος | Κρύα διαμόρφωση ρόλων |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 20m/min |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τύπος υλικού | ΕΠΓΠ / ΓΓΠ |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |