| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 500 χιλιοστά |
| Δάχος | 0.3-0.8mm |
|---|---|
| Ταχύτητα σχηματισμού | 8-20μ/λεπτό |
| Διάσταση | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Συνολική ισχύς | 5.5+4KW |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ικανότητας | 810m/min |
|---|---|
| διάρκεια ζωής | 15 έτος ανωτέρω |
| Δύναμη | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, ο πίνακας ελέγχου συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Χρόνος παράδοσης | 60days μετά από λάβετε τη συμφωνηθείσα κατάθεση. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Ονομασία | ζαρωμένος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Μεταφορά | Αλυσίδα |
| Τετάρτη | 3Phase 220V 60HZ |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
| Τύπος | Αυτόματος βερνικωμένος ρόλος φύλλων στεγών χάλυβα κεραμιδιών που διαμορφώνει τη μηχανή με το σύστημα |
|---|---|
| Οδοστρωτήρες | 17 |
| Υλικό κυλίνδρων | No.45 χάλυβας |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητας | 24m/min |
| Βάρος μηχανών | 3.1t |
| Οδοστρωτήρες | 45# χάλυβας |
| Τύπος | με μηχανή ρολλών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V 50HZ 3 φάσεις |
|---|---|
| Κώδικας Hs | 8462219000 |
| Δάχος υλικού | 0.30.6mm |
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 5.5Kw |
| Χρήση | Wall πάνελ |
|---|---|
| Τύπος | CNC γραμμή |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| κοπή mehod | υδραυλική περικοπή και Precut |
| Το μήνα | 30 σύνολα |
| Δύναμη (W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Εγγύηση | 18 μήνας |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Ταχύτητα εργασίας | 210m/min |