| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1220 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12/17 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Χρήση | Στέγη και τοίχος |
|---|---|
| Υλικό | ΠΠΓΗ, Γ.Ι |
| Λειτουργία | Ανάγκη 1 πρόσωπο |
| Ικανότητα | 2-10m/min |
| Βάρος | 6t |
| Χρήση | Στέγη και τοίχος |
|---|---|
| Υλικό | PPGI, ΓΠ |
| Λειτουργία | Ανάγκη 1 πρόσωπο |
| Ικανότητα | 2-10m/min |
| Βάρος | 6t |
| Υλικό πλάτος | Προσαρμόσιμες ανάλογα με τις ανάγκες |
|---|---|
| Τύπος υλικού | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Τετάρτη | 380V/50Hz/3Φάση |
| Δύναμη | 11+7.5kw |
| Δάχος υλικού | 1.53mm |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1220 χιλιοστά |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 1.6-2mm |
| Ταχύτητα | 10m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1220 χιλιοστά |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0,5-0,6 χλστ |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Πραγματικό πλάτος | 75 χιλιοστά |
| Δάχος | 0.3-0.8mm |
|---|---|
| Ταχύτητα σχηματισμού | 8-20μ/λεπτό |
| Διάσταση | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Συνολική ισχύς | 5.5+4KW |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1250 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12/22 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 500 χιλιοστά |