| Χρήση | βιβλιοδεσίας |
|---|---|
| Προφίλ | έθιμο |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Μέγεθος | 4» 5» 6» |
| βάρος “ | 2T |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 8-10μ/λεπτό |
| Εξουσιοδότηση | 1year |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τύπος | φύλλο οροφής από γυαλισμένα πλακάκια |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πλάτος πρώτης ύλης | 1250 χιλιοστά |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες μετά από να στείλει |
| Τύπος κεραμιδιών | Χάλυβας |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 5.5kw |
| Τάση | 380V |
| Βάρος | 4.5T |
| Έλεγχος | Έλεγχος υπολογιστών PLC |
| υλικό των τελειωμένων προϊόντων | PPGI ΚΑΙ ΓΠ Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| η διάμετρος του άξονα | 70mm |
| το πλάτος του υλικού | ppgi 1220mm |
| το τελειωμένο ύφος προϊόντων | βερνικωμένη foming μηχανή ρόλων υλικού κατασκευής σκεπής κεραμιδιών |
| Τύπος | 34 - 151 - 908 |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| πλάτος υλικού | 1200 mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 11Stations |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Υλικό idth | 1250 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |