| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V 50HZ 3 φάσεις |
|---|---|
| Κώδικας Hs | 8462219000 |
| Δάχος υλικού | 0.30.6mm |
| Τύπος προϊόντος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Υδραυλική δύναμη σταθμών | 5.5Kw |
| όνομα | Ρόλος κορυφογραμμών ΚΑΠ στεγών μετάλλων της Κίνας που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Του δέλτα έλεγχος αναστροφέων PLC |
| Τροφοδοσία | 3-Phase, 380V, 50Hz |
| Κύριο πλαίσιο | Χ-ακτίνα 350 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Διάμετρος άξονων κυλίνδρων | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Κύλινδροι | 14 Σταθμοί |
| Δομή | Τύπος στάσεων |
| Υλικό λεπίδων | Cr12 |
| Δύναμη | 15+5.5Kw |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15m/min |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V/50Hz/3Φάση |
| Βασικό υλικό κυλίνδρου | Cr12 |
| Υλικό λεπίδας | Cr12 |
| Δύναμη | 15+5.5Kw |
| Βασικό υλικό κυλίνδρου | Cr12 |
|---|---|
| Αξία | 45# χάλυβα |
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 15m/min |
| Κύλινδροι | 14 Σταθμοί |
| Υλικό λεπίδων | Cr12 |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.81.2mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1005mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 433mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τύπος κεραμιδιών | Χάλυβας |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 5.5Kw |
| Βάρος | 4.5t |
| Κοπή | υδραυλικός κόπτης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |