| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
|---|---|
| κωδικοποιητής | OMRON |
| Ονομασία | ζαρωμένος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15m/min |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Μηχανική βάση | Δάσος H |
| Ονομασία | ζαρωμένος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Τέμνουσα ανοχή | ±1mm |
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
| Κύλινδροι | 12 σταθμοί |
| κωδικοποιητής | OMRON |
| Τέμνουσα ανοχή | ±1mm |
|---|---|
| κωδικοποιητής | OMRON |
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι γυμνή, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο με κουτί από χαρτόνι. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Μεταφορά | Αλυσίδα |
| Τετάρτη | 3Phase 220V 60HZ |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Ονομασία | ζαρωμένος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβα |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1100 χιλιοστά |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1220 χιλιοστά |