| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Ονομασία | ζαρωμένος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Κύλινδροι | 12 σταθμοί |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Μεταφορά | Αλυσίδα |
| Μεταφορά | Αλυσίδα |
|---|---|
| κωδικοποιητής | OMRON |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Μηχανική βάση | Δάσος H |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.3-0.6mm |
| Ταχύτητα | 10m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| πλάτος | 1220 χιλιοστά |