| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι γυμνή, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο με κουτί από χαρτόνι. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1220 χιλιοστά |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1220 χιλιοστά |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1220 χιλιοστά |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1220 χιλιοστά |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1220 χιλιοστά |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.3-0.6mm |
| Ταχύτητα | 4m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| πλάτος | 1220 χιλιοστά |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| πλάτος υλικού | 1100 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 25 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Κύλινδροι | 22 Σταθμοί |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τετάρτη | 220V 60HZ 3Φάση (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μηχανική βάση | Δάσος H |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15m/min |
|---|---|
| Τύπος | ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Κύλινδροι | 20 |
| Τύπος κοπής | Υδραυλική κοπή |
| Μεταφορά | Αλυσίδα |