| Υλικό | GI |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Χωρητικότητα | 40μ/λεπτό |
| Προφίλ | έθιμο |
| χαρακτηριστικό | κοπή διαδρομής |
| Υλικό | Γαλβανισμένο ατσάλι |
|---|---|
| Πάχος | 0,5 χλστ |
| Ταχύτητα | 25m/min |
| χαρακτηριστικό | Εύκολη λειτουργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Κατάλληλο Υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ταχύτητα | 45μ/λεπτό |
| Βάρος | 2.5T |
| κυλίνδρους | Cr12 |
| Τύπος | Stud&Track |
| Υλικό | Σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη | 5.5+5.5+1.5 |
| Μήκος κοπής | Διευθετήσιμος |
| Μέγεθος | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Τετάρτη | 380V/ 50HZ/ 3Φάση (προσαρμόζεται) |
| Μετάδοση | Μεταφορά ταχυτήτων |
|---|---|
| Βάρος | 2.8T |
| Μέγεθος | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβας |
| Υλικό | Σπείρα χάλυβα |
| Μέγεθος | 5.0m*1.2m*1.5m |
|---|---|
| Βάρος | 2.9T |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Μετάδοση | Μεταφορά ταχυτήτων |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 0-35m/min |
| Product Name | Plaster Beacon 6 And Plaster Beacon 10 Roll Forming Machine |
|---|---|
| Size | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Weight | 2.8T |
| Control System | PLC |
| Transmission | Gear Transmit |
| Ονομασία προϊόντος | Γύψο Beacon 6 και Γύψο Beacon 10 Roll σχηματισμού Μηχανή |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Βάρος | 2.8T |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Μεταφορά | Μεταφορά ταχυτήτων |
| Υλικό | γαλβανισμένος χάλυβας, κρύος χάλυβας |
|---|---|
| Πάχος | 0.50.9mm |
| Χωρητικότητα | 25m/min |
| όνομα | κρύο στήριγμα χάλυβα ρουλεμάν άξονων 175mm που διαμορφώνει τις φάσεις μηχανών 380v 50hz 3 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Τάση | 380V 50Hz 3phases |
|---|---|
| Τύπος πλακιδίων | Χάλυβας που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
| σύστημα ελέγχου | PLC και οθόνη αφής |