| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά ταχυτήτων |
| Ονομασία προϊόντος | Γύψο Beacon 6 και Γύψο Beacon 10 Roll σχηματισμού Μηχανή |
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10 σταθμοί |
| Ονομασία προϊόντος | Εργαστήριο σχηματισμού κυλίνδρων για το γύψο 6 και το γύψο 11 |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.0m*1.2m*1.5m |
| Βάρος | 2.9T |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Μεταφορά | Μεταφορά ταχυτήτων |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 45μ/λεπτό |
| Δύναμη | 5.5+3kw |
| Κατάλληλο υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 45μ/λεπτό |
| Βάρος | 2,5Τ |
| Υλικό κυλίνδρων | Cr12 |
| Εφαρμογή | σύστημα ξηρών τοίχων |
| Βάρος | 2.8T |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Δύναμη | 5.5+5.5+1.5 |
| Ονομασία προϊόντος | Γύψο Beacon 6 και Γύψο Beacon 10 Roll σχηματισμού Μηχανή |
| Τετάρτη | 380V/ 50HZ/ 3Φάση (προσαρμόζεται) |
| Μετάδοση | Μεταφορά ταχυτήτων |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10 σταθμοί |
| Υλικό άξονων | 45# χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος | Γύψο Beacon 6 και Γύψο Beacon 10 Roll σχηματισμού Μηχανή |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.6mm |
| Ικανότητα | 20-45m/min |
| Δύναμη | 4.5+5+2.3kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Χωρητικότητα | 20-40m/min |
| Εξουσία | 4.5+3kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Ελαφρύς ρόλος καρίνων που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V 50HZ 3 φάσεις |
|---|---|
| Κώδικας Hs | 8462219000 |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 4KW |
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί + οθόνη αφής |
| Διάμετρος κύριου άξονα | 70 χιλιοστά |