| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Υλικό | Γαλβανισμένο ατσάλι |
|---|---|
| Πάχος | 0,5 χλστ |
| Ταχύτητα | 25m/min |
| χαρακτηριστικό | Εύκολη λειτουργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Μήκος κοπής | Ρυθμίσιμο |
|---|---|
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10-13 Σταθμοί |
| Υλικό άξονων | 45# χάλυβας |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβας |
| Βάρος | 2.8T |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τον εξοπλισμό |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 45μ/λεπτό |
| Δύναμη | 5.5+3kw |
| Υλικό | GI |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Χωρητικότητα | 40μ/λεπτό |
| Προφίλ | έθιμο |
| χαρακτηριστικό | κοπή διαδρομής |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | στήριγμα μετάλλων και ρόλος διαδρομής που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική κοπή |
| το μήνα | 30 σύνολα |
| Τύπος | Κρύα διαμόρφωση ρόλων |
|---|---|
| Προφίλ | ωμέγα |
| Πάχος | 1mm |
| Ικανότητας | 10m/min |
| Βάρος | 5T |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι γυμνή, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο με κουτί από χαρτόνι. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Υλικό άξονων | 45# χάλυβας |
|---|---|
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10-13 Σταθμοί |
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 0-35m/min |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Βάρος | 2.8T |