| Βάρος | 2.8T |
|---|---|
| Τύπος κοπής | υδραυλική κοπή |
| Υλικό άξονα | 45# χάλυβα |
| Μεταφορά | Μεταφορά ταχυτήτων |
| Μέγεθος κοπής | Ρυθμίσιμο |
| Βάρος | 2.8T |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Δύναμη | 5.5+5.5+1.5 |
| Ονομασία προϊόντος | Γύψο Beacon 6 και Γύψο Beacon 10 Roll σχηματισμού Μηχανή |
| Τετάρτη | 380V/ 50HZ/ 3Φάση (προσαρμόζεται) |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.6mm |
| Ικανότητα | 20-45m/min |
| Δύναμη | 4.5+5+2.3kw |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 1-1,2 mm |
| πλάτος υλικού | 1000 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
|---|---|
| Shaft Material | 45# Steel |
| Forming Speed | 0-35m/min |
| Power | 5.5+5.5+1.5 |
| Cutting Length | Adjustable |
| Δύναμη | 5.5kw |
|---|---|
| Ικανότητα | 45μ/λεπτό |
| Γροθιά | Διαθέσιμος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | δύο σε ένας |
| Χρήση | Σύστημα ξηρών τοίχων |
| Μετάδοση | Μεταφορά ταχυτήτων |
|---|---|
| Βάρος | 2.8T |
| Μέγεθος | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβας |
| Υλικό | Σπείρα χάλυβα |
| Υλικό | Σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη | 5.5+5.5+1.5 |
| Μήκος κοπής | Διευθετήσιμος |
| Μέγεθος | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Τετάρτη | 380V/ 50HZ/ 3Φάση (προσαρμόζεται) |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Ψυχρός μηχανή ρολλών |
| Πάχος | 12mm |
| Ικανότητας | 10m/min |
| Δύναμη | 4.5+3kw |