| Χρώμα | μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματη |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | κοπή πριονιών μυγών |
| Ταχύτητα | 810m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τύπος | Αυτόματο |
| Μέθοδος κοπής | υδραυλική κοπή |
| Δυναμικό | 380V, 50Hz, 3 φάση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι γυμνή, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο με κουτί από χαρτόνι. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/c, t/t |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | βερνικωμένο φύλλο στεγών κεραμιδιών |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Πλάτος πρώτης ύλης | 1250mm |
| Πάχος πρώτης ύλης | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 20m/min |
|---|---|
| Μήκος | 12 ή περισσότερο Μ |
| Δύναμη | 4+4kw |
| Πάχος | 0.6mm ή προσαρμοσμένος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Κατάλληλη αγορά | Ασία, ευρωπαϊκά |
|---|---|
| Χρήση | Wall πάνελ |
| Ικανότητας | 810m/min |
| σταθμός κυλίνδρων | 17 σειρές |
| Υλικό | Πιάτο χάλυβα, που γαλβανίζεται |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι γυμνή, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο με κουτί από χαρτόνι. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Υλικό | Q235 |
|---|---|
| ταχύτητα | 20m/min |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Εξουσιοδότηση | Χρόνος ζωής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το κύριο μηχάνημα είναι γυμνό, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο από χαρτοκιβώτιο |