| Χρήση | προστατευτικό κιγκλίδωμα |
|---|---|
| Πάχος | 2-3mm |
| Διάτρηση | διαθέσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, ο πίνακας ελέγχου συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Χρόνος παράδοσης | 60days μετά από λάβετε τη συμφωνηθείσα κατάθεση. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, ο πίνακας ελέγχου συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60days μετά από λάβετε τη συμφωνηθείσα κατάθεση. |
| Όροι πληρωμής | 30% κατάθεση από TT εκ των προτέρων, η ισορροπία που πληρώνεται πριν από την παράδοση. |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20Set/Month |
| Τόπος καταγωγής | ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ |
| Ικανότητας | 810m/min |
|---|---|
| διάρκεια ζωής | 15 έτος ανωτέρω |
| Δύναμη | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, ο πίνακας ελέγχου συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Χρόνος παράδοσης | 60days μετά από λάβετε τη συμφωνηθείσα κατάθεση. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Μέγεθος | 11*1.5*1.9m |
|---|---|
| Βάρος | 9T |
| Αγορά | Γερμανία |
| Κύλινδρος | 45# χάλυβας |
| Ικανότητα | 15m/min |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Πλάτος του πιάτου | 1000mm |
|---|---|
| Κύλινδροι | 18 σειρές |
| Δύναμη | 4+4KW |
| Τάση | 380V 50Hz 3Phases |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρώμα μηχανών | όπως απαιτείτε |
|---|---|
| Κατάλληλο υλικό | PPGI, αργίλιο, ΓΠ, ψευδάργυρος |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τύπος | Αυτόματη |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλικός |