| Ονομασία προϊόντος | Εργαστήριο σχηματισμού κυλίνδρων για το γύψο 6 και το γύψο 11 |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.0m*1.2m*1.5m |
| Βάρος | 2.9T |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Μεταφορά | Μεταφορά ταχυτήτων |
| Μετάδοση | Μεταφορά ταχυτήτων |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10 σταθμοί |
| Υλικό άξονων | 45# χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος | Γύψο Beacon 6 και Γύψο Beacon 10 Roll σχηματισμού Μηχανή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Υλικό άξονων | 45# χάλυβας |
|---|---|
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10-13 Σταθμοί |
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 0-35m/min |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Βάρος | 2.8T |
| Δάχος | 0.30.6mm |
|---|---|
| Υλικό | Σπείρα χάλυβα |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10 σταθμοί |
| Τέμνων τύπος | υδραυλική κοπή |
| Μέγεθος | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Μήκος κοπής | Ρυθμίσιμο |
|---|---|
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10-13 Σταθμοί |
| Υλικό άξονων | 45# χάλυβας |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβας |
| Βάρος | 2.8T |
| Βάρος | 2.8T |
|---|---|
| Τύπος κοπής | υδραυλική κοπή |
| Υλικό άξονα | 45# χάλυβα |
| Μεταφορά | Μεταφορά ταχυτήτων |
| Μέγεθος κοπής | Ρυθμίσιμο |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Μεταφορά | Μεταφορά ταχυτήτων |
| Ονομασία προϊόντος | Γύψο Beacon 6 και Γύψο Beacon 10 Roll σχηματισμού Μηχανή |
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10 σταθμοί |
| Ονομασία προϊόντος | Εργαστήριο σχηματισμού κυλίνδρων για το γύψο 6 και το γύψο 11 |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.0m*1.2m*1.5m |
| Βάρος | 2.9T |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Μεταφορά | Μεταφορά ταχυτήτων |
| Χρήση | στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| ικανότητα | 15-25m/min |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα | κοπή μη στάσεων |
| κίνηση | ρουλεμάν |
| πάχος | 0.30.6mm |