| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 25m/min |
| χαρακτηριστικό | κοπή μη στάσεων |
| Οδηγώ | Ρουλεμάν |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Χρήση | στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| ικανότητα | 15-45m/min |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα | κοπή μη στάσεων |
| κίνηση | ρουλεμάν |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Τέμνων τύπος | υδραυλική κοπή |
|---|---|
| Υλικό | Σπείρα χάλυβα |
| Βάρος | 2.8T |
| Τετάρτη | 380V/ 50HZ/ 3Φάση (προσαρμόζεται) |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10 σταθμοί |
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
|---|---|
| Shaft Material | 45# Steel |
| Forming Speed | 0-35m/min |
| Power | 5.5+5.5+1.5 |
| Cutting Length | Adjustable |
| Υλικό | Σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη | 5.5+5.5+1.5 |
| Μήκος κοπής | Διευθετήσιμος |
| Μέγεθος | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Τετάρτη | 380V/ 50HZ/ 3Φάση (προσαρμόζεται) |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.4-0.6mm |
| Ταχύτητα | 40m/min |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Διάμετρο | 135 χιλιοστά |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |