| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| πλάτος υλικού | 1100 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 25 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1220 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 11/12 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12/15Στάσεις |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1250 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18/19 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1220 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15/16Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1220 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |