| υλικό πλάτος | 1000 χιλιοστά |
|---|---|
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 σειρές |
| Χρώμα μηχανών | μπλε/κόκκινο (ως απαίτησή σας) |
| Υλικό πάχος | 0.30.7mm |
| Ταχύτητα | 015m/min |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | Άνω μέρος: 1200 mm; Κάτω: 1220 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | Άνω: 11 σταθμοί ; Κάτω: 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Υδραυλικό τέμνον σύστημα |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10+12 σταθμοί |
| Γραφείο ελέγχου | Κεφαλάκι ελέγχου ανυψωτήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Μέγεθος | 11*1.5*1.9m |
|---|---|
| Βάρος | 9T |
| Αγορά | Γερμανία |
| Κύλινδρος | 45# χάλυβας |
| Ικανότητα | 15m/min |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1000MM |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10/12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1220 χιλιοστά |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.81.2mm |
| Διάμετρος υλικού | 1250 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 32 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1220 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12/13Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 900 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10/11 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1220 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12/17 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |