| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Ψυχρός μηχανή ρολλών |
| Πάχος | 12mm |
| Ικανότητας | 10m/min |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πλάτος υλικού | 1250 χλστ |
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1200 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 13 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1219mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Υλικό | ΓΠ |
|---|---|
| Πάχος | 1.5mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα | ρόλος πλαισίων πορτών χάλυβα 1.5mm που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |
| Τύπος | Ωμέγα ρόλος μετάλλων Purlin μορφής που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Ταχύτητα | 0-45m/min |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το κύριο μηχάνημα είναι γυμνό, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο από χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης | 30days |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Ελαφρύς ρόλος καρίνων που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51.8mm |
| Ικανότητα | 0-35m/min |
| Δύναμη | 21.5kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | ελαφριά μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων στην καίλη |
| Πάχος | 0.8-1.8mm |
| Ικανότητα | 0-35m/min |
| Εξουσία | 21.5kw |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | στήριγμα μετάλλων και ρόλος διαδρομής που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική κοπή |
| το μήνα | 30 σύνολα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 0,3-0,6 χλστ |
| Πλάτος υλικού | 1200 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου & άξονα | 45# Σβήσιμο και επιμετάλλωση χάλυβα |