| Κύριο πλαίσιο | χ-ακτίνα 350mm |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματη |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |
| Ταχύτητα εργασίας | 810m/min |
| Μεταφορά | Αλυσίδα |
|---|---|
| κωδικοποιητής | OMRON |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Μηχανική βάση | Δάσος H |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
| Κύλινδροι | 22 Σταθμοί |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τετάρτη | 220V 60HZ 3Φάση (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μηχανική βάση | Δάσος H |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Ονομασία | ζαρωμένος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Κύλινδροι | 12 σταθμοί |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 15-20m/min |
| Μεταφορά | Αλυσίδα |