| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Κατάλληλο υλικό | Χάλυβας Galvainzed |
|---|---|
| Χρήση | Purlin στεγών |
| Ικανότητα | 8-10m/min |
| Punching | ναι |
| Πάχος | 3mm |
| Παραγωγή της ταχύτητας (m/min) | 8-10 |
|---|---|
| Υδραυλική δύναμη σταθμών (KW) | 9 |
| Δύναμη μηχανών Uncoiler | 2.2 KW |
| Συνολική δύναμη | 21,2 KW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | υδραυλική περικοπή |
| ταχύτητα εργασίας | 15m/min |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V 50HZ 3 φάσεις |
|---|---|
| Κώδικας Hs | 8462219000 |
| Κύρια ισχύς κινητήρα | 4KW |
| Τρόπος λειτουργίας | Κουμπί + οθόνη αφής |
| Διάμετρος κύριου άξονα | 70 χιλιοστά |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.3-0.6mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| πλάτος | 940 χιλιοστά |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Σταθμοί κυλίνδρων | 45 Σταθμοί |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Διάμετρος του άξονα | Φ100mm |
| Συνολική ισχύς | 15+15+15+5,5KW |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 500 χιλιοστά |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.30.6mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 400 χιλιοστά |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Υλικό πλάτος | 1200/1220 mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12+15 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |