| Τύπος οχήματος | Δρόμος αλυσίδας |
|---|---|
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18-20 Σταθμοί |
| μήκος κοπής | Μπορεί να ρυθμιστεί στον πίνακα ελέγχου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος της μηχανής | 8-9Τ |
| Κατάλληλο υλικό | ΓΠ PPGI |
|---|---|
| Ικανότητα | 45m/min |
| Βάρος | 2.5T |
| Υλικό κυλίνδρων | CR12 |
| Εφαρμογή | σύστημα ξηρών τοίχων |
| Χρήση | Στέγη |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Βάρος | 5,6 τόνοι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρήση | στέγη |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Βάρος | 6.6T |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρήση | Στέγη |
|---|---|
| Πάχος | 0,3-0,6 χλστ |
| Βάρος | 8.7T |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρήση | στέγη |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Βάρος | 6.6T |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Δύναμη | 4+4 KW |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνας |
| σύστημα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλικό τέμνον σύστημα |
| ταχύτητα εργασίας | 0 - 15 μ/λ. |
| Δύναμη | 4+4KW |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνας |
| σύστημα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλικό τέμνον σύστημα |
| ταχύτητα εργασίας | 0 - 15 μ/λ. |
| Δύναμη | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνας |
| σύστημα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλικό τέμνον σύστημα |
| ταχύτητα εργασίας | 0 - 15 μ/λ. |