| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 0.81.2mm |
| Ταχύτητα | 15m/min |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διάμετρο | 1005mm |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Υλικό πλάτος | 1000MM |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 14 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1220 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12/13Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1220 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15/16Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
|---|---|
| Διάμετρος υλικού | 1220 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Διάμετρος του άξονα | Φ70mm |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1000MM |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος | Ρόλος κεραμιδιών Drive αλυσίδων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Πλάτος | 1250mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Διάσταση | 6.7*1.6*1.3m |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.81mm |
| Σταθμός κυλίνδρων | 14 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Διάμετρος του άξονα | Φ50mm |
| πρώτη ύλη | PPGI, χάλυβας χρώματος |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματη |
| Σύστημα Ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Το μήνα | 20 σύνολα |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική αποκοπή |