| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 15 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Χρήση | πόρτα παραθυρόφυλλων |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι γυμνή, το κουτί ελέγχου του υπολογιστή είναι συσκευασμένο με κουτί από χαρτόνι. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Κύλινδρος & άξονας | 45# χάλυβας με την επεξεργασία χρωμίου |
|---|---|
| Διάμετρος του άξονα | Φ70mm |
| Υλικό κοπτών | Cr12 |
| Τύπος κίνησης | Drive αλυσίδων |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τύπος | ρόλος επιτροπής τοίχων πάχους 0.4 - 0.8mm που διαμορφώνει τη μηχανή για τον κήπο, ξενοδοχείο |
|---|---|
| Χρήση | Τείχος |
| Δύναμη μηχανών | 4+4kw |
| Ταχύτητα | 1520m/min |
| εργαζόμενος | 1-2only |
| Βάρος | 8,5 τόνοι |
|---|---|
| Διάσταση | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18Stations |
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 8-20μ/λεπτό |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου PLC |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18Stations |
|---|---|
| Υλικό | Γαλβανισμένος χάλυβας, αλουμίνιο, έγχρωμος χάλυβας, ανοξείδωτος χάλυβας, κ.λπ. |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου PLC |
| Διάσταση | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1200 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 13 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 925 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12/16 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |