| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Τάση | 380V 50 Hz 3 φάσης |
|---|---|
| Υλικό | γαλβανισμένο/φύλλο χάλυβα χρώματος |
| άξονα | 75mm, στερεό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Κύλινδρος & άξονας | 45# χάλυβας με την επεξεργασία χρωμίου |
|---|---|
| Κόπτης | Cr12 |
| Τύπος κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Ταχύτητα | 30m/min |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Υλικό κυλίνδρων & άξονων | 45# χάλυβας με την επεξεργασία χρωμίου |
|---|---|
| Διάμετρος του άξονα | Φ70mm |
| Υλικό κοπτών | Cr12 |
| Τύπος κίνησης | Cr12 |
| σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Υλικό πλάτος | 1200/1220 mm |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12+15 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1250 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12/16Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.81.2mm |
| Διάμετρος υλικού | 1000MM |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 25 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | ΕΠΓΠ / ΓΓΠ |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.81.2mm |
| Διάμετρος υλικού | 788 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 28 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1220 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 26 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Δάχος υλικού | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρος υλικού | 1250 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 12 σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |