| Υλικό | Γαλβανισμένο ατσάλι |
|---|---|
| Πάχος | 0,5 χλστ |
| Ταχύτητα | 25m/min |
| χαρακτηριστικό | Εύκολη λειτουργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 45μ/λεπτό |
| Δύναμη | 5.5+3kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τον εξοπλισμό |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Τύπος | Κρύα διαμόρφωση ρόλων |
|---|---|
| Προφίλ | ωμέγα |
| Πάχος | 1mm |
| Ικανότητας | 10m/min |
| Βάρος | 5T |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Τύπος υλικού | PPGI/GI |
|---|---|
| Πάχος υλικού | 1-1,2 mm |
| πλάτος υλικού | 1000 χλστ |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 18 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.6mm |
| Ικανότητα | 20-45m/min |
| Δύναμη | 4.5+5+2.3kw |
| Δύναμη | 5.5kw |
|---|---|
| Ικανότητα | 45μ/λεπτό |
| Γροθιά | Διαθέσιμος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | δύο σε ένας |
| Χρήση | Σύστημα ξηρών τοίχων |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Ψυχρός μηχανή ρολλών |
| Πάχος | 12mm |
| Ικανότητας | 10m/min |
| Δύναμη | 4.5+3kw |