| Τετάρτη | 380V50HZ/3Φάση |
|---|---|
| Υλικό πάχος | 1,5-3,0 χλστ |
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 2-15m/min |
| Υλικός τύπος | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Δύναμη | 33.6+15KW |
| Δάχος υλικού | 1.2-1.8mm |
|---|---|
| πλάτος υλικού | Προσαρμόσιμες ανάλογα με τις ανάγκες |
| Τύπος υλικού | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Τετάρτη | 380V/50Hz/3Φάση |
| Δύναμη | 11+7.5kw |
| Διάσταση μηχανών | 12.1*1,5*1,6m |
|---|---|
| Υλικό πάχος | 1,5-3,0 χλστ |
| Υλικό πλάτος | Προσαρμόσιμες ανάλογα με τις ανάγκες |
| Υλικός τύπος | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος | Ρόλος του CZ Purlin που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V/50HZ/3PHASE |
| Διαμόρφωση της ταχύτητας | 2-15m/min |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 14-18 σταθμοί |
| Υλικός τύπος | Ζυγισμένος χάλυβας |