| Τάση | 380V 50Hz 3phases |
|---|---|
| Τύπος πλακιδίων | Χάλυβας που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
| σύστημα ελέγχου | PLC και οθόνη αφής |
| Χρήση | στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| ικανότητα | 15-25m/min |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα | κοπή μη στάσεων |
| κίνηση | ρουλεμάν |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Τέμνων τύπος | υδραυλική κοπή |
|---|---|
| Υλικό | Σπείρα χάλυβα |
| Βάρος | 2.8T |
| Τετάρτη | 380V/ 50HZ/ 3Φάση (προσαρμόζεται) |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10 σταθμοί |
| Μήκος κοπής | Ρυθμίσιμο |
|---|---|
| Σταθμοί κυλίνδρων | 10-13 Σταθμοί |
| Υλικό άξονων | 45# χάλυβας |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβας |
| Βάρος | 2.8T |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 25m/min |
| χαρακτηριστικό | κοπή μη στάσεων |
| Οδηγώ | Ρουλεμάν |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Χρήση | στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| ικανότητα | 15-45m/min |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα | κοπή μη στάσεων |
| κίνηση | ρουλεμάν |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 45μ/λεπτό |
| Δύναμη | 5.5+3kw |
| Υλικό | Γαλβανισμένο ατσάλι |
|---|---|
| Πάχος | 0,5 χλστ |
| Ταχύτητα | 25m/min |
| χαρακτηριστικό | Εύκολη λειτουργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Υλικό | GI |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Χωρητικότητα | 40μ/λεπτό |
| Προφίλ | έθιμο |
| χαρακτηριστικό | κοπή διαδρομής |