| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τον εξοπλισμό |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 45μ/λεπτό |
| Δύναμη | 5.5+3kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.6mm |
| Ικανότητα | 20-45m/min |
| Δύναμη | 4.5+5+2.3kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Ελαφρύς ρόλος καρίνων που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Χωρητικότητα | 20-40m/min |
| Εξουσία | 4.5+3kw |
| Τύπος | Κρύα διαμόρφωση ρόλων |
|---|---|
| Προφίλ | ωμέγα |
| Πάχος | 1mm |
| Ικανότητας | 10m/min |
| Βάρος | 5T |
| Χρήση | κατασκευή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.30.5mm |
| Ικανότητα | 40m/min |
| Δύναμη | 5.5+4+1.5KW |