| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 24KW |
| Πάχος του πιάτου | 11.5mm |
| Υλικό | PPIG IG Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δάχος | 1.5mm |
| Ταχύτητα | 10m/min |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Διάμετρο | 190 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Τύπος | στήριγμα μετάλλων και ρόλος διαδρομής που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τέμνουσα μέθοδος | Υδραυλική κοπή |
| το μήνα | 30 σύνολα |
| Χρήση | Κατασκευή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 11.5mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 7.5+7.5kw |
| Χρήση | κατασκευή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.30.5mm |
| Ικανότητα | 40m/min |
| Δύναμη | 5.5+4+1.5KW |
| Δάχος υλικού | 10,5-2,5 mm |
|---|---|
| Τύπος οχήματος | Δρόμος αλυσίδας |
| Δύναμη | 18.5+7.5KW |
| Τέμνουσα ανοχή | ±1 mm |
| Τύπος υλικού | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Κατάλληλο πάχος υλικού | 1.53mm |
|---|---|
| σταθμός σχηματισμού | 18 Σταθμοί |
| Άξονας | 45# Χάλυβας |
| Κύριο ρόλο | GCr15 φέρων χάλυβας |
| balde υλικό | CR12 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |