| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | κατάθεση 30% από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 Σκηνικά / Μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Botou Hebei Κίνα |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 45μ/λεπτό |
| Δύναμη | 5.5+3kw |
| Χρήση | στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| ικανότητα | 15-25m/min |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα | κοπή μη στάσεων |
| κίνηση | ρουλεμάν |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Τύπος | ρόλος πορτών παραθυρόφυλλων που διαμορφώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Ικανότητα | 8-10m/min |
| Υλικό | ΓΠ PPGI |
| Δύναμη | 4+4KW |
| Εργαζόμενος | 1 μόνο |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 25m/min |
| χαρακτηριστικό | κοπή μη στάσεων |
| Οδηγώ | Ρουλεμάν |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Χρήση | στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| ικανότητα | 15-45m/min |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα | κοπή μη στάσεων |
| κίνηση | ρουλεμάν |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Ικανότητας | 15m/min |
|---|---|
| Πάχος | 1mm |
| Εγγύηση | 12 μήνας |
| Τύπος | Wall ρολό πάνελ αποτελούν μηχανή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η κύρια μηχανή είναι nude, το κιβώτιο ελέγχου υπολογιστών συσκευάζεται από το κιβώτιο χαρτοκιβωτίων. |