| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 20-40M/MIN |
| Δύναμη | 4.5+3kw |
| Χρήση | στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| ικανότητα | 15-25m/min |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα | κοπή μη στάσεων |
| κίνηση | ρουλεμάν |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Βάρος | 2.8T |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Δύναμη | 5.5+5.5+1.5 |
| Ονομασία προϊόντος | Γύψο Beacon 6 και Γύψο Beacon 10 Roll σχηματισμού Μηχανή |
| Τετάρτη | 380V/ 50HZ/ 3Φάση (προσαρμόζεται) |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.51mm |
| Ικανότητα | 45μ/λεπτό |
| Δύναμη | 5.5+3kw |
| Υλικό | GI |
|---|---|
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Χωρητικότητα | 40μ/λεπτό |
| Προφίλ | έθιμο |
| χαρακτηριστικό | κοπή διαδρομής |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 25m/min |
| χαρακτηριστικό | κοπή μη στάσεων |
| Οδηγώ | Ρουλεμάν |
| Πάχος | 0.30.6mm |
| Χρήση | στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| ικανότητα | 15-45m/min |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα | κοπή μη στάσεων |
| κίνηση | ρουλεμάν |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
|---|---|
| Shaft Material | 45# Steel |
| Forming Speed | 0-35m/min |
| Power | 5.5+5.5+1.5 |
| Cutting Length | Adjustable |
| Μετάδοση | Μεταφορά ταχυτήτων |
|---|---|
| Βάρος | 2.8T |
| Μέγεθος | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Υλικό κυλίνδρων | 45# χάλυβας |
| Υλικό | Σπείρα χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Γύψο Beacon 6 και Γύψο Beacon 10 Roll σχηματισμού Μηχανή |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Βάρος | 2.8T |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Μεταφορά | Μεταφορά ταχυτήτων |