| Χρήση | στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| ικανότητα | 15-45m/min |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα | κοπή μη στάσεων |
| κίνηση | ρουλεμάν |
| πάχος | 0.30.6mm |
| Τύπος | Κρύα διαμόρφωση ρόλων |
|---|---|
| Προφίλ | ωμέγα |
| Πάχος | 1mm |
| Ικανότητας | 10m/min |
| Βάρος | 5T |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Χρήση | Στήριγμα και διαδρομή |
|---|---|
| Τύπος | Κρύος ρόλος που διαμορφώνει τη μηχανή |
| Πάχος | 0.6mm |
| Ικανότητα | 20-45m/min |
| Δύναμη | 4.5+5+2.3kw |