Επαγγελματίας προμηθευτής αυτοματοποιημένων μηχανών σχηματισμού κυλίνδρων γυαλισμένων κεραμικών με προηγμένες δυνατότητες κατασκευής.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος υλικού | ΠΓΔΠ/ΓΓΕ |
| Δάχος | 0.3-0.6mm |
| Διάμετρο | 1220 χιλιοστά |
| Σταθμοί κυλίνδρων | 16 Σταθμοί |
| Υλικό κυλίνδρου και άξονα | 45# Σβήσιμο και επικάλυψη χάλυβα |
| Διάμετρος άξονα | Φ70 mm |
| Υλικό κοπτήρα | CR12 |
| Τύπος οχήματος | Δρόμος αλυσίδας |
| Ταχύτητα | 4 m/min |
| Συνολική ισχύς | 5.5 + 5,5 KW |
| Τετάρτη | 380V 50Hz 3 φάσεις |
Υποστηρίζει ατσάλινη τροχιά και επιτρέπει περιστρεφόμενη κίνηση (συμπεριλαμβάνεται δωρεάν με το μηχάνημα)
Οδηγίες περιστροφής σε σωστή θέση για το σχηματισμό κυλίνδρων με χειροκίνητη συσκευή κοπής
45# Χάλυβα Υλικό σβήσιμο και επικάλυψη εξασφαλίζει ομαλά, σκληρά, ανθεκτικά στη σκουριά κυλίνδρους
Μηχανές κοπής με κινητήρα για τις εργασίες κοπής με 46# υδραυλικό λάδι και σύστημα ψύξης
Διαθέτει λειτουργίες αυτόματης / χειροκίνητης λειτουργίας με ηλεκτρικά εξαρτήματα Delta PLC και Delixi
Συλλέγει σχηματισμένα προϊόντα με σύστημα στήριξης κυλίνδρων για την πρόληψη γρατζουνιών
| Συστατικό | Ποσότητα |
|---|---|
| Αλυσίδες | 2 σετ |
| Σολενοειδή βαλβίδα | 1 σύνολο |
| Διακόπτης ταξιδιού | 2 σετ |
| Ανοιχτά κλειδιά | 2 σετ |
| Εξαγωνικό κλειδί | 2 σετ |
| Μετρητής | 1 σύνολο |
| Κλειδί | 2 σετ |
| Σφραγίδες πετρελαίου | 1 σύνολο |
Η συσκευασία είναι αδιάβροχη με υδραυλικό ύφασμα και ξύλο, το ντουλάπι ελέγχου είναι αδιάβροχο με υδραυλικό ύφασμα και κουτί.
30% προκαταβολή T/T, με εναπομείναν 70% πληρωμή T/T μετά από επιθεώρηση από τον αγοραστή στο εργοστάσιο του πωλητή πριν από την παράδοση.
30 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής.
Ο πελάτης καλύπτει όλα τα έξοδα, συμπεριλαμβανομένης της βίζας, των εισιτηρίων γυρισμού, της διαμονής και του μισθού τεχνικού 100-120 δολαρίων ΗΠΑ την ημέρα.
12 μηνών συνολική εγγύηση. Αντικατάστατα εξαρτήματα παρέχονται δωρεάν κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης (ο πελάτης πληρώνει την αποστολή). Περιλαμβάνει CD λειτουργίας και προδιαγραφές στα κινεζικά και αγγλικά.
Για ένα πλήρες εξοπλισμό απαιτείται ένα κοντέινερ 20 μέτρων.